SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte banesa e mobiluar 67m2 kati 7, ndertim i Tregtis ne lagjen Arberia
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
88277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 67m2,neto kati i 7-te, ndertim i Tregtise, ne lagjen Arberia. Banesa ka hapesire te shfrytezuar shume mire dhe renditje funksionale, me pamje nga qyteti, ka alarmin, nxemjen qendrore, kondicioner. Banesa shitet me mobilje, ka kete renditje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- dhome e fjetjes
- shpajz
- banjo me jacuzzi
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 57.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni DION
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »