SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira ne qender afer Grand hotelit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '15
ID e produktit :
88278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne qender perkatesisht mprapa fast food Aurora dhe Pro Credit Bank.

Banesa posedon

Dhome gjumi

Sallon me ballkon

Kuzhine me ballkonNumri i telefonit: 049 857574

Emri: Kushtrim

email: k-master@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »