SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Katin e II-te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
88285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet ne rrugen "Agiim Ramadani" (Afer VaPianos) dhe eshte 75m2. Banesa eshte e gatshme per banim dhe mundet te shitet, e mobiluar, vetem kuzhina, apo e shprazet.
Banesa perbehet nga Salloni + Kuzhina + 2DhomaFjetjes + Ballkoni.
Banesa gjendet ne katin e dyte me pamje nga Lindja.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »