SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 300m2 me qira ne Bregun e Diellit komplet e renovuar.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:08
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
88299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 300m2 me qira ne Bregun e Diellit komplet e renovuar.
Zyra eshte dy kateshe ka rreth 300m2, ka nje hapsir per konferenca, 5 hapsira pune, 3 banjo, dy garaza, parkim te mjaftushem dhe oborr para objektit.
Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarije.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »