SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë ne Ulpianë (mrapa Aleances)
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
88305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Banesa gjendet mrapa aleancës ne lagjen Ulpiana
-Vend shume i qete pa qarkullim te veturave
-E mobiluar
-Kati i II (eshte shume e pershtatshme edhe per ndonje biznes,ordinance,zyrë etj)
-E gjithe ndertesa eshte izouluar para disa muajve
- Tel dhe Viber +386 49 444 049
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »