SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Shtepia 360m2 me qira na Lagjen Marigona Residence
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:41
ID e produktit :
88331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Shtepia 360m2 me qira na Lagjen "Marigona Residence".
Shtepia eshte dy kate, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje kuzhine te veqante, nje dhome ekstra te dite te ndare, ka 4 dhoma te fjetjes, tri banjo dhe kater terasa, ka 8 ari oborr, garazh, depo, parkim te mjaftushem.
Shtepia eshte komplet e mobiluar me mobile cilsore dhe te reja.
Per çdo informat shtese na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »