SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
88424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 92 m² ne Prishtine afer shkolles Elena Gjika (3 min. nga sheshi Skenderbeu), banesa gjindet ne rrugen Zenel Salihu #40 dhe eshte e paisur me te gjitha elementet.
Sallon + Guzhine
Dhome fjetje dyshe me te gjitha paisjet
Dhome fjetje + kend pune
2 Banjo
Ballkon
Uje 24h, Pastrimi dhe mbeturinat perfshihen ne cmim.
uji perfshihet ne cmim, 3 dyer dy prej tyre te blinduara, objekt i sigurise se larte nga poshte nen vezhgimin e kamerave.
Interieri i ri me te gjitha mjetet e nevojshme ekskluzive.
Tv plazma 42 inch, telefon, kabllovik, internet, invertor, rrobalarse, makin e enveve, frigo, enet komplet cdo servis i mundshem, qarshafet dhe te gjitha aksesoret e gjumit.
Secila dhome ka nganje termo elektrike + radiator rezerve elektrik.
Dollapa te mjaftueshem.
Informata rreth publikuesit
Arber
Gjakovë
049607343
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »