SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes per qira
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
88431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne Prishtine afer shkolles Elena Gjika, ne objekt te sigurt me 3 dyer, 2 prej tyre te blinduara.
Objekti nen vezhgimin e kamerave.
Uj 24h, pastrimi i shkallve dhe mbeturinat perfshihen ne cmim, uji perfshihet ne cmim,
sallon + guzhine
dhome e fjetjes dyshe
1 banjo
E mobiluar me interier modern dhe te ri
Guzhina e paisur me te gjitha elementet e nevojshme
Rrobalarse
Makin e eneve
Tv plazma 42 inch
kabllovik
3 min large sheshit Skenderbu ne qender te qytetit
nxemja me termo, 2 termo nje ne dhom te fjetjes nje ne sallon
Informata rreth publikuesit
Arber
Gjakovë
049607343
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »