SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Kline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
88444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi ne Kline, afer ETC-së , e ndertuar me planimetri te zgjedhur nga arkitekti dhe punimet e percijellura nga inxhinieri i ndertimit , hapsira e oborrit edhe mjaft e pershtatshme kan hapsir per nderimin e poashtu edhe nje shtepie tjeter trualli ka plotesisht 8 Ari , siq shihet ne foto plani dhe vendosja e saj ne truall edhe mjaft komode , ka hyrja nga lindja dhe 2 dhoma poashtu nga lindja ,
me nje sallon ne katin e pare me kuzhine koridor mjaft komod nje dhome gjumi , ne katin e dyt me tre dhoma tjera dy me ballkona dhe terasa e poshtme para hyrjes eshte ne perendim mjaft e pershtatshme , poashtu dhe ne kulem eshte e projektuar edhe nje dhome mjaft e pershtatshme , ne katin e par dhe ne te dytin posedon banjo te pershtatshme .
poashtu posedon bunarin ne oborr me uj te qendrushem , rrethojat komplet rreth shtepis dhe dyer te oborrit.
Shtepia eshte e legalizuar dhe mund te perkthehet menjeher tek pronari i ri .
Informata rreth publikuesit
Gentonis
London, United Kingdom
044295216
London, United Kingdom [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »