SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE QENDER AFER KINO ABC ```
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:46
ID e produktit :
88655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE PER QIRA NDODHET NE QENDER AFER KINO ABC – PRISHTINE.
BANESA ESHTE NE KATIN E 5 , KA RRETH 71M2 , SALLONI ME KUZHINE , DY DHOMA TE GJUMIT.
PER BANIM OSE ZYRE.

QIRAJA: 400€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »