SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA E GATSHME NE F. KOSOVE 98.49M2 KATI 1 DHE 6 ```
Çmimi :
€440.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:23
ID e produktit :
88679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA E GATSHME NE FUSHE KOSOVE, AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO, ME SIPERFAQE 98.49M2 KATI 1 DHE 6.

ÇMIMI: 500€/M2 KATI 1, 440€/M2 KATI 6.


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »