SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA E GATSHME NE F. KOSOVE 63.73M2 KATI 1 DHE 5 ```
Çmimi :
€460.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:36
ID e produktit :
88684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA E GATSHME NE FUSHE KOSOVE, AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO, ME SIPERFAQE 63.73M2 KATI 1 DHE 5.

ÇMIMI: 500€/M2 KATI 1, 460€/M2 KATI 5.


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »