SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2, ne 5 ari truall ne lagjen Sofalia
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:36
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
88734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2, ne 5ari truall, ne lagjen Sofalia. Shtepia është 3 kateshe, e ndertuar mbas lufte, me leje ndërtimi. Ka pozitë të veçantë ne qender te lagjes. Lagje shume e kerkuar, me ambiente te qete dhe ajer te paster. Shtepia ka nxemje qendrore, oborr te rregulluar me gjelbrim dhe keto hapesira:
- 8 dhoma, 6 ballkona, 3 banjo,
Ka infrastrukturë komplete (rruge te asfaltuar, uje, rryme, kanalizim).
Çmimi: 210.000 euro, i negociushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »