SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 104m2 me qira ekstra e rregulluar ne Lagjen Emshir.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
88779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 104m2 me qira ne Lagjen Emshir.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe terase.
Banesa eshte super luksoze, eshte ekstra e rregulluar dhe e mobiluar me mobile te reja.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045 40 12 12 / 044 518 550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »