SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TROJE NE SHITJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '15
ID e produktit :
88791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcellat gjendet afer zones Prishtina e Re ku jane planifkuar ndertimet Stadionit, te Presidences, AUK-se dhe insitucioneve te tjera, 200m perballe AUK-se, rreth 500m vije ajrore nga residenca e Pacollit, dhe 100m afer rruges - Unazes se trete te qytetit.
Pozicion dhe pamje atraktive drejt qytetit te Prishtines dhe Liqenit te Badovcit. Vend i mrekullueshem per Shtepi, Villa, rekreacion apo restorant dhe vend me perspektive qe vazhdimisht i rritet vlera. Jashte unazes se trete, pjese e paurbanizuar dhe mund te ndertohet lirisht.
Parcellat kane rruge me kataster, rryme.
Ka parcella te ndryshme me siperfaqe nga 4 ari, 5 ari apo 8 ari dhe me shume. Prone private, perkthimi behet menjehere.
Me shkruani permes emailit, ose ne Tel. 044191519
Informata rreth publikuesit
LUXprint
049667997
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »