SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Sofali
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
88803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qera ne Sofali me 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Shtepia eshte komplet e mobiluar, gjithashtu posedon edhe oborr.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »