SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 97m2 mbrapa SIRIUS-it, rr. Tringe Smajli.
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
88847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 97m2 mbrapa SIRIUS-it, rr. Tringe Smajli.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy banjo dhe dy terasa.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 130000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tringe Smajli [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »