SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija 175m2 me qira ne Lagjen Marigona Residence
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
175 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
88852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija 175m2 me qira ne Lagjen "Marigona Residence".
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, terase dhe oborre.
Shtepija eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirasee shte 800euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »