SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj me ble banes per nje gyrbetqar jeton ne Zvicer .banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
ID e produktit :
88870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj me ble banes per nje gyrbetqar jeton ne Zvicer .

banesa duhet te jet ne Prishtine . me qmim te mire .

mundesia e pageses esht komplet kesh ose ndrim me veture kesh .nese keni banes me shit ju lutem me kontaktoni ne tel +38649233531 ose vibermundesia me e mire esht nese keni foto lokacionin metrazhen dhe qmimin e fundit .

shperblimi im esht i fundit faleminderit per mirekuptim .
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »