SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
88871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjinden ne Gjilan ne lagjen Iliria 3/2(ish Kamnik)permi stacion,banesa ka 2 dhoma,kuzhinen,ballkonin dhe gjindet ne katin e 2-te
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
+37745608693
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »