SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TE KOMUNA E RE-DRAGODAN-NDERTUES TREGTIA^
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
88894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjndet ne Lagjen Arbëria, . Banesa eshte ndertim Tregtisë, gjindet në katin e 4, me ashensor, mobiluar komplet. Banesa ka 65 m2, është sistem duplex dhe ka kete renditje:
Kati i 1:
a.-salloni
b.-kuzhina
C.-terasë françeze
Kati i 2
ç.-dhoma e gjumit
d.-banjo
e.-terasa

Uje dhe rryme ka 24 ore. Parking per vetura ka rreth nderteses.
Banesa është e kompletuar, ka ngrohje qëndrore me rrymë si dhe enlarësen.

Cmimi baneses është 320 euro, Për palë serioze për kohë të gjatë mu diSkutohet.

Mund te na therrisini nga ora 09:00 deri 20:00
kontakti:
045 519 555
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »