SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne qender te Prizrenit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
ID e produktit :
88902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali qe gjendet ne rrugen kryesore Adem Jashari permbi hamam. gjendet ne vendin me te frekuentuar te Prizrenit. Lokali eshte i ri i ka 3kate dhe gjithsej i ka 90m2. vendi eshte i pershtatshem per qdo lloj biznesi si dhe lokali eshte i regulular me infrastruktur me moderne.Pronari eshte shqiptar. Vendi eshte teper i pershtatshem per lloje te bizneseve te shumta. Qmimi eshte me mareveshje kontaktoni ne numer 049-217-272
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prizren
049217272
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »