SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
89085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm.banesa me.qira te intereksi ne fushkosov ne rrug kryesore
75 metra katror dhe 55
Per me.shum.kontaktoni ne numrin 045 655558
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »