SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE BARDHOSH- 1 hektar e 3 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt
ID e produktit :
89098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toke ne shitje ! Toka ka hapsire prej 1 hektar e 3 ari. Bejm shitjen edhe ne pjes me te vogla . Eshte toke e pershtatshme per qdo gje , biznes , banim etj, ka uj , kanalizim dhe rrym. Toka gjendet ne afersi te autobanit ne BARDHOSH .Cmimi sipas marrveshjes !
Kontaktoni
ABDYL DRAGUSHA ne numrin 044 468 415
Informata rreth publikuesit
albina.a.dragusha
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »