SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
€49,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
89230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne qender te Therandes afer ures se madhe
Banesa ka gjithsej 94 m2 Neto per banim
Gjithsej 4 dhoma 3 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin Koridor Banjo dhe 2 Ballkone
Banesa gjindet ne katin e 4 .
Banjo esht e mobiluar komplet.
Te gjith Te interesuarit muend te lajmrohen ne keta nr telefoni
Gjermani 0049 151 72626252
Kosovë. 00377 44184433
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Miftar
Therandë
0049151726252
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »