SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne lagjen Ulpiana - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
5743 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
89274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, ne Lagjen Ulpiana D-7, kati 3, banesa nr.16.

Banesa ka 2 dhoma, sallon dhe ballkon, me nje siperfaqe prej 57,43 m2.

Mund te na kontaktoni ne nr e tel dhe ne viber.
Informata rreth publikuesit
Avdi
Prishtinë
+38649692981
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »