SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa 3 dhomshe me qera kati i 3-te, ne Tophane
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
89281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banesa 3 dhomeshe ne katin e trete, ne lagjen Tophane, afer pompes Kosova Petroll, te Kafet e Vogla.
Banesa eshte e mobiluar, ka ujin dhe rrymen 24 ore, liftin. Ka kete organizim hapesirash:
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- shpajzi
- banjo
- koridori
- ballkoni
Qmimi eshte 500 euro ne muaj.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »