SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Germi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:51
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
89282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Germi -perball Universitetit Amerikan,eshte dy kateshe dhe ka 350m2. Gjithashtu posedon 600m2 oborr.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »