SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4.2 ari truall
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
ID e produktit :
89287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Truallo gjindet afer lagjes 038 rruges per Hajvali, ne rrugen ndermjet restoran Masnionit dhe Vullaknizer Tafa. Parcella ka infrkastrukture te plote, (rryme, ujesjelles, kanalizim, rruget te shkruar me kubeza).

Per informata ju lutem kontaktoni ne 044 / 049 - 508 - 330
Informata rreth publikuesit
Meti
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »