SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtepi ne 5 ari vend ne hyrje te Graqanices
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
89288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi ne 5ari vend, ne hyrje te Graqanices perballe Spitalit Amerikan, 50m larg nga rruga kryesore Prishtine-Gjilan, vetem 7 km largesi nga qendra e Prishtines. Dy shtepite jane ne nje parcelle, njera shtepi komplet e re, me infrastruktur moderne, e ndertuar para 3 vitesh m projekti Austriak/Gjerman. Shtepia eshte P+1, 220 m2, ka uje 24 ore, nxemje qendrore, sistem kabllovik dhe kopshtin me gjelbrim. Shtepia posedon keto hapesira;
- sallon me kuzhine e trapezari, 4 dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 depo
Shtepia e dyte eshte ndertim i vjeter, komplet e renovuar dhe ka 125 m2 dhe posedon:
- 2 dhoma gjumi ne katin e pare dhe ne perdhes posedon dhomen e dites me kuzhine dhe banjo dhe podrumin prej 25 m2. Siperfaqja per te dy shtepite eshte 345 m2. Lokacioni eshte shume atraktiv, i qete dhe i sigurte per te jetuar.
Qmimi eshte 190.000 euro, i diskutushem.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »