SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pllaci ne Cagllavice-LLapnaselle
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
ID e produktit :
89293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pllaci prej 4.5 ari ne Llapnaselle,Cagllavice.
Pllaci gjendet ne lagjen Marigona 3 ,afer fushes Golfit,ka infrastrukture.Pllaci eshte e pershtatshme per banim dhe biznis dhe eshte afer rruges qe i bie reth 400m prej rrethit Cagllavices.
Qmimi :17000/ari.
Kontakti:
045/557-600
045/644-001
Informata rreth publikuesit
Nora
Prishtinë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »