SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€44,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
89294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen arberia(perballe MINI MAX)te ambasada e re amerikane. Banesa ka kete renditje:
dhome gjumi
dhome dite
kuzhine
banjo
ballkon
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe me infrastrukture qe i permbush te gjitha nevojat per jetese.
Uje 24h (2 rezervoar), ngrohje qendrore me rryme,
Informata rreth publikuesit
bujar
Prishtinë
045260217
lagjja Arberia llamella 3/8 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »