SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia me dy lokale në Kodrën e Trimave
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
89296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me dy lokale në rrugën Vëllezërit Fazliu, Kodra e Trimave, magjistralja Prishtinë - Podujevë. Lokalet janë të përshtatshme për veprimtari të ndryshme. Të dy lokalet janë me këto sipërfaqe: 6.4 x 4.4 m gjithsejt 56 m2.
Shtëpia ka 45m2 dhe këto hapësira:
- salloni me kuzhinë, një dhomë e fjetjes, koridor dhe banjo.
Poashtu ka edhe oborr përafërsisht 50 m2. Shitet komplet me mobilje.
Qmimi eshte 115.000 €.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »