SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa ekstra e mobiluar 85m2 ne Prishtine
Çmimi :
€83,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
89298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 85m2 ne Prishtine, lagjja Mati 1, kompleksi Dafina (banesat e Standardit).

Banesa eshte ne katin e 6-te (nga gjithsejt 7) dhe ka dy dhoma te fjetjes, sallon me kuzhine, trapezari, paradhome, wc te vogel, banjo, shpajz/utility/depo, ballkon.

Orientimi i baneses fillon nga lindja dhe jugu ne dhomat e fjetjes dhe perfundon nga jugu dhe perendimi ne dhomen e dites dhe
ballkon.

Kushtet e perbashketa ne banesat e "Standardit":

- uje 24/7, rryme 24/7 (me gjenerator te perbashket), uje i ngrohte nga sistemi qendror, ngrohje qendrore te kompleksit, lifti (poashtu ne gjenerator), pastrimi dhe mirembajtja e rregullt e kompleksit, garazhet dhe bodrumet private (opcionale: ne dispozicion jane dy dhe shiten ndaras prej baneses).

Kushtet dhe rregullimet shtese nga oferta e "Standardit":

- parketi 40cm i klasit te pare, pllakat nga porcelani 90cm, dyert e dhomave "Lesna", dera e hyrjes extra e blinduar, elementet e banjos "Gorenje", kuzhina "Gorenje" te dizajnerit Ora-Ïto, dhomat e fjetjes "Lesna", lavanteria dhe elementet teknike Gorenje, LG, Samsung, mobiljet "Natuzzi", ndricimi "Eglo".

Cmimi nga 89,000 EUR, ne zbritje ne 83,000 EUR (nuk jemi te interesuar per nderrime).

Per me shume informata, kontaktoni ne 045 293 393 cdo dite prej ores 8:00 - 16:00.
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
045293393
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »