SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HAPESIRE PER ZYRA ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
89306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen me qera dy kate te shtepise ne Qytezen Pejton ne Prishtine, shfrytezim per zyre.
Shtepia gjendet ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore te Qytezes Pejton, afer Gjykates kushtetuese.
Hapesira e shfrytezueshme totale 250m2, dy kate nga 115m2 me hyrje te veqant, si dhe 20m2 kati perdhese tek hyrja.
• Hapesira e shfrytezueshme per zyre eshte e renovar dhe rifreskuar totalisht
• Shtepia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.
• Shtepia ka 2 kate identike qe perbehen nga:
a) 1 zyre konferencash
b) 2 zyre pune
c) 1 kuzhine (e cila mund te perdoret edhe per paisje apo “filing cabinet)
d) Banjo WC
e) Secila zyre ka ballkon
f) Hapesira e podrumit 30m2 (ku eshte nxemja qendrore, por mund te perdoret per vendosjen e ndonje paisje nga perdoruesi)
g) Oborri mbrapa shtepise prej 100m2 I cili do te jete ne shfytezim nga Qeramarresi.
• Parkingu publik vetem 10m nga shtepia.

Totali: 4 zyre pune, 2 salla konferencash, 2 banjo, 2 kuzhina, 4 ballkona.

Per informata dhe vizite te objektit, ju lutem kontaktoni ne:

Mob: 044 66 44 55
Informata rreth publikuesit
next
Prishtinë
044664455
PEJTON [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »