SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KERKOJ SHTEPI ME QIRA VETEM PER MUJIN GUSHT
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
89351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJ SHTEPI ME QIRA VETEM PER MUJIN GUSHT .
Per te kaluar pushimet verore ne kosove gjat mujit Gusht

Vetem shtepi qe kan 3 Dhoma e ma shum .
Qmimi me marrveshje mir po jo ma shum se 500 euro
Shtepia duhet te jet e mobiluar dhe mundsisht nje dhom te ket 2 kreveta ndersa ato dy tjerat per qifte .
Te ket rrym , uje dhe gjerat elementare per jetes .
Sa i perket qmimi mund te diskutojna deri dikun nvaret edhe prej gjendjes se shtepis

Per me shum me kontaktoni
Vetem per mujin Gusht me qera .
Informata rreth publikuesit
privat
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »