SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall mbrapa Spitalit Amerikan ne Hajvali
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:16
ID e produktit :
89375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall mbrapa Spitalit Amerikan ne Hajvali.Trualli eshte i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt dhe ka infrastrukturen e nevojshme, ujin me kanalizim, rrymen.
Qmimi eshte fiks 8.000 euro per ari.
Pranohet edhe ndrrim me banese ne Prishtine.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »