SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shtëpi moderne 690m2 në shitje në lagjen Veterrnik.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
690 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
89383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi moderne 690m2 në shitje në lagjen Veterrnik.
Shtëpia gjendet mrapa qendrës tregtare “Grand Store” dhe ka qasje nga rruga kryesore nga Restoran Ariu.
Shtëpia ka gjithsej 4.28Ari truall si dhe ka 690m2 ku 3 kate kan nga 200m2 si dhe nënkulmi 90m2.
Shtëpia shitet e mobiluar.
Shtëpia gjithashtu ka rezervuar uji 1000l, posedon Kamera sigurie, Verandë, Oborr të rregulluar shumë mirë si dhe vend parking të mjaftueshëm.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »