SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa per pushime verore
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
89400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa Me Qira / Banesa për afat të shkurtë

Lëshojm banesa me qira në qendër të qytetit - mbrapa Hotelit Sirius / te parku.

Kemi banesa 1, 2, 3 dhe 4 dhomëshe.

Banesat janë te mobiluara komplet me te gjitha dhe jane te pajisura me rezervuar uji.

Informata tel/viber +377 44 307 245 ose 045 616 794

adoka.agency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADOKA Agency
Prishtinë
044 307 245
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »