SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne breg diellit te banesat e bardha blloku 18 kati i 1
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
89437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa osht komplet e renovume
Kuzhin sallon dhom gjumi
Koridor banjo
Ballkon
Esht e pershtatshme edhe per lokal
dhe ka qerdhen e fmive perballe
44 metra katror
Dokumentacioni nrregull meniher perkrhehet
nr telefonit 045 620 276
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »