SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Breg te Diellit (VG Construction), 68m2 kati 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
89450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 68m2, eshte ne katin e dyte, ka qendrimin ditor me tryezari, 2 dhoma gjumi, terasen, banjon dhe korridorin. Ndertim i ri (VG Group), perballe banesave te bardha.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »