SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DY BANESA NGA 72M2 AFER BANESAVE TE BARDHA ```
Çmimi :
€590.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:42
ID e produktit :
89460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DY BANESA NGA 72M2 AFER BANESAVE TE BARDHA ```
SHITET DY BANESA ME NGA 72M2, AFER BANESAVE TE BARDHA.
NJERA BANESE ESHTE NE KATIN E SHTATE DHE TJETRA KATI I NENTE.
BANESAT KANE DHOME DITE ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI.

ÇMIMI -590€/M2

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »