SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALLI PREJ 10 ARI NE ARBERI PRAPA KFOR ```
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:29
ID e produktit :
89461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRUALLI PREJ 10 ARI NE ARBERI-PRISHTINE PRAPA KFOR-IT ME MUNDESI NDARJEJE.

ÇMIMI 14000€ /ARI


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »