SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Shtepi me Qira per kopsht te femijeve ne Fushekosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht
ID e produktit :
89486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj shtepi me qira per kopsht te femijeve ne Fushkosove, Shtepia duhet te jet prej 150 deri 200m2 dhe te kete nxemje dhe mundesisht te jete afer rruges ose ne vend ku ka banor , Per qdo informat ju lutem lajmerohu vetem ne ket numer telefoni:045-466899
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
049-772064
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »