SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qira
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
89490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender perball shtatores BILL CLINTON,banesa eshte e posa e renovuar stil europian banesa posedon klimatizim, roleta ,ngrohje qendrore nga qyteti dhe me energji elektrike . Banesa posedon camerat, alarmin , vodafonin , kabllovik internet etj. Banesa mund te percillet edhe permes telefonave kudo qe ndodhesh .Banesa leshohet per zyre ,per noter per agjension per banim per nderkombtar Ka pozite te mire aktraktive dhe frekuentale per njerzit . ka pozit te mir per reklamimin e ndonje firme apo ndonje perfaqsie te firmes apo reklamim te ndonje malli etj .Ka edhe parking te mjaftueshem 24 orë me roje.
Madhësia : 60m2
Cimimi i negociueshem : 550€
Për më shumë informata na kontaktoni ne numrin: 044-986-908
JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Sheshi Bill Klinton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »