SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Dardani afer xhamise se arabeve
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
89498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira vetem per familjare dhe studentë. Banesa eshte afer xhamise se arabeve ne Dardani afer Bill Clintonit. Banesa ka dhomen e gjumit , dhomen e ndenjes (sallonin) , kuzhinen , banjon dhe ballkonin me pamje nga parku. Banesa eshte e mobiluar dhe qmimi eshte i lire dhe i volitshem.
Per me shume informata : 049-396-726 dhe 044-149-512
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
+38649396726
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »