SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Ulpianë
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
89510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesn e mobiluar me qera. Kati perdhes, e përshtatshme per qift ose dy-tre familjarë..
I ka një sallon, kuzhinë dhe trapezari, banjo dhe koridor, gjithsejt 41 m2. Gjithashtu edhe ballkon.
044 194 538
Informata rreth publikuesit
jeton_dubova
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »