SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE 3 DHOMESHE KATI V PRISHTINE EMSHIR ```
Çmimi :
€790.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:14
ID e produktit :
89571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA 3-DHOMSHE KATI-V PRISHTINE EMSHIR-KALABRI

BANESA ESHTE 80% E PERFUNDUME, LESHOHET NE DHJETOR 2015
KOMPLEKSI BANESORE ILIAN KALABRI
-KOMPLEKSI REZIDENCIAL
*NUK KA DYQANE BASTORE ETJ
-BANESA
-KATI 5
- 97.9M2
-3 DHOMA GJUMI
-SALLON, TRPEZARI-KUZHIN
-2 BALLKONA
-PARKING NENTOKESOR
*NE NJE KATE 3-BANESA
*NE NJE HYMJE 18-BANESA PRIVATESI E VEQANTE
-NGROHJA QENDRORE 24H
-FURNIZIM ME UJE 24H
-DHYSHEMEJA PARKET KLASIT I (IZOLIM AKUSTIK)
-SHKALLET GRANIT KLASIT I
-PLLAKAT ITALIANE KLASIT I
-FASADA TULLA-1 DHE DEKOR / ME IZOLIM TERMIK
-DYERT DHE DRITARET GJERMANE: GEALAN E-LOW
-ASHENSOR: HYMERI & KLEMAN
-ELEKTRIKA: SCHNEIDER-ELECTRIC.COM

CMIMI: 790-€ M2


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »