SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 82m2 ne Bregun e Diellit afer Qendres Tregtare
Çmimi :
€151,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
89577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 82m2 ne Bregun e Diellit, afer "Qendres Tregtare".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo dhe terase me siperfaqe prej 40m2.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 151.500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »