SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese/Zyre me qera, tek restorant Pishat, qender
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
89589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa apo zyre me qera , tek Restorant Pishat , ne qender te Prishtines, Kati 1-re.
72 m2 neto, e mobiluar teresisht, dhe mjaft atraktive.
Shume e pershtatshme qofte per banim, por edhe per zyre(avokature,Noteri etj.), per organizata te ndryshme etj.
posedon edhe garazhen, si dhe hapesire parkingu private per banoret, qka e ben akoma me terheqese, en nje lokacion shume te frekuentuar
hapesira e brendshme:
-sallon
-kuzhine me trapezeri
-2 dhoma gjumi
-ballkon
-banjo

Cmimi pee banim:700 eur
Cmimi per zyre 800 eur

Agjencioni Kalabria: 044 173 593
email: agjencionikalabria@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
qender, tek Restorant Pishat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »